Meist

Meist

Püüame pakkuda oma klientidele maitsvat ja kvaliteetset liha ja lihatooteid, pannes põhirõhk külmutatud toodetele. Alati valmistame oma tooted värskest jahutatud toorainest.

 • Meie tooted vastavad täielikult kõikidele rahvusvahelistele standarditele ning meil on pikaajaline kogemus toidu töötlemisel ja transportimisel
 • Meie töötajatel on laialdased teadmised liha värskena hoidmiseks kasutatavatest tehnoloogiatest
 • Tagame toote ohutuse läbi tooraine, tootmisprotsessi ja valmistoote ohtude hindamise, vältimise ning HACCP põhimõtetel rajaneva seiresüsteemi
 • Oleme usaldusväärsed ja kliendikesksed ning ei tekita toiduohutuse riske tarbijatele
 • Vähendame oma oluliste keskkonnaaspektide mõjusid keskkonnale läbi ressursside ja materjalide tõhusa kasutamise ning parima võimaliku tehnoloogia kasutamise.
 • Teeme koostööd ja jagame pidevalt oma teadmisi toiduohutuse, keskkonna ja töökeskkonna teemadel ning mõjutame personali, tarnijaid, kliente ja tarbijaid ning muid kolmandaid osapooli neid rakendama õige infovahetuse kaudu
 • Peame kinni lubadustest ja reeglitest ning oleme kohusetundlikud
 • Valmistame uudseid, maitsvaid, ohutuid ja tervislikke tooteid
 • Oleme avatud ja positiivse ellusuhtumisega
 • Väldime asjatult raiskamist ja saastamist, hoides sellega keskkonda
 • Arendame iseennast ja seeläbi ettevõtet tervikuna

Kõik see teeb meist usaldusväärse partneri kõigile oma klientidele. Meie eesmärk on rahuldada oma klientide vajadusi ja edendada üheskoos tervislikku eluviisi. Väikeettevõte võimaldab meil seda teha individuaalselt ja leida lahendusi vastavalt klientide vajadustele.

Meie personaalne logistika struktuur tagab lepinguliste tähtaegade range täitmise.

Lisaks  tellimisele pakume lehel ka põnevaid retsepte, nõuandeid ja videosid erinevate kebabide  käsitlemiseks ning vähemvilunud lihasõpradele harivaid teadmisi  tundmaõppimiseks. Oleme tänulikud, kui loete meie blogi ja saadate meile oma retsepte, pilte ja kommentaare, mida saaksime ka teiste külastajatega jagada.

Kebab ja HALAL tähis

Kebabi nimetus on Lähis-Idast pärit liharoogade kohta, mis levisid sealt BalkanileKaukaasiassePõhja-AafrikasseKesk- ja Lõuna-Aasiasse ning on nüüd tuntud üle kogu maailma.

Keeleteadlase sõnul Sevan Nişanyan,on  türgi sõna kebap  tuletatud ka araabiakeelsest sõnast kabāb, mis tähendab röstitud liha.
Ehkki see sõna on iidset päritolu, populariseerisid türklased seda grillitud ja küpsetatud liha valikule, mida võib küpsetada vardas, aga ka hautiste, lihapallide ja muude vormidena. See köök on levinud kogu maailmas teha kiiresti maitsevat, mitmekesist ja tervislikku toitu.
Kuna kebab pärineb maadest, mis on tänapäeval valdavalt islamiusulised, ei tehta õiget kebabi kunagi sealihast.
Kebab tuntus on kasvanud  kogu maailmas ja selle populaarsus kasvab kiiresti.Kuid õiget kebabi kaubamärki tähistab Halal märgis.
Halal on litsentseeritud toidu tootmine. 
Halali toidustandardite peamine eripära on see, et kõik toidutoodete töötlemise protsessid alates tooraine sisenemisest kuni tarbijale pakkumiseni peavad vastama islami veendumuste põhimõtetele. Kõik toote koostises kasutatavad sisendmaterjalid ja lisandid peavad vastama islami kriteeriumidele ja inimnõuetele nii päritolu kui ka valmistamisviisi osas.
Halal vastavuse märgistus kantakse tootele.

Parimat ja originaalsemat HALAL sertifitseeritud kebabi pakub Franklin OÜ , mille valmistamisse oleme kaasanud oma ala tõelised meistrid.

Franklin – teadja valik aastast  1999 , alati värske ja kvaliteetne.